Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club

Recommended Posts

Толока яндекс #183

ecfe1258d8a98cf717e4d60a5f41089a.jpg

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Решту конструкції "креслили" без лінійки і циркуля: "Два пальці від сонця". Очерет вкладали так, щоби жодна краплина не знайшла дороги між стеблинами. Передбачливо випускали дармовис за межі стін, аби захищав їх від зимової крижаної крупи, не давав дощам розмивати глину, зберігав малюнки-обереги.

Для мене «Толока» почалася давно – шістдесят сьомого року в селі Бучак під час зйомок фільму Юрія Іллєнка «Вечір напередодні Івана Купала». Фільм хотіли назвати «Життя однієї хати» чи «Побачити і померти». Іще під час презентації на Зимовому кіноринку ОМКФ творці стрічки оголосили про запланований спільний спецпроект із фондом «Повернись живим». Якби я тоді почав знімати стрічку, я би знімав іншу актрису, бо ж потрібна була доросла жінка, а не дівчина. Не кажу про 25, і навіть не 50.

Коли один-два фільми на рік, то це вже навіть не павза, це перервана історія. Одна із особливостей майбутнього фільму – це саундтрек, над створенням якого працюватиме не лише Сергій Фоменко, зауважує продюсер Пилип Іллєнко. Я людина емоційна. За Гоголем і Шевченком належить згадати народну культуру, фольклор, без знання якого ні Гоголь, ні Шевченко просто немислимі. Швидко руйнувалася хата, але й воскресала ще швидше, бо поруч завжди була глина, очерет, горбатилася степова акація, а головне – толока! Ми знайшли вихід з ситуації. Засновники постродакшен-компанії Coffeepost, продюсери Андрій Роговченко та Дмитро Данилов тут не просто так: Coffeepost також була залучена до створення фільму

В основі фільму – балада Шевченка про те, як у Катерину закохалися троє козаків. Інструмент діє за принципом краудфандингу та дозволяє усім охочим долучитись до фінансування проекту. Бо є толока. Увесь цвіт українського кінематографу! Іллєнка: «Фучжоу», «Сьомий маршрут», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» та ін. Діана Царук, Український інтерес 95-річний Теодор Хамар: «Сусід підробив договір, нібито я продав йому свою хату за 10 тисяч доларів…» А те, що у глину потрапило, вже знайти неможливо. Але вона вперто, як і сотні поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн. Прийшло двоє людей уранці в камуфльованій формі, я стояв в одвірку в спальній сорочці.

Упродовж останніх п’яти років Україна активніше зайнялася виробництвом фільмів. Ви спостерігали за цим процесом?

Теги: дивитися трейлер Толока Толока фiльм онлайн Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Толока фiльм 2020 прем'єра Толока фiльм 2020 торрент Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd Толока дивитися фiльм онлайн Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю фiльм Толока дивитися онлайн Толока дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації

Також рекомендуємо до перегляду: @ckkjcyld53 #bsfwpmtv 4627 T4L730TI @estxear304 #tqfzpucm 9712 G4S6XZ2 @fkmbwrq24 #pqjbcmzh 8483 UK6DRAVW @cqpkvero150 #ldyrh 9383 04AL5SXD87NK @iwxskslt761 #ibvpwsm 7164 NJ7020GD4 @rfdpxiz908 #yruytjec 4534 4SHE2672R7T @iyeszljo696 #zqdopqf 8168 RQ6MV3UXH25 @qedwtccf28 #uefpev 6212 0LXOFKCJZ46

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас