Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
MorrisPax

Нашi котики онлайн hd zx

Recommended Posts

Нашi котики онлайн hd zx

17899686ecf187765cd63a999007ade7.jpg

Дивитися фiльм Нашi котики

«Наші котики» – класне кіно, в якому все на своєму місці. Не хочеться ні до чого придиратися, та й, зрештою, підстав для цього немає. Це не комедія про війну, це фільм, в якому війну показано через комедію. А чому б і ні? Тим паче, що стрічка вийшла сильною та справжньою. Як уже писала, з трейлеру може скластися помилкове враження про фільм, що це суцільний фарс та «стьоб». Не вірте трейлеру, йдіть до кінозали. А моя оцінка стрічці – 8 за 10-бальною шкалою, з приміткою: сміх рятує від страху.«Наші Котики», повна назва «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану», робочі назви «Бліндаж», «Котик з палаючими очима» (англ. Lethal Kittens) — копродукційний український комедійний фільм режисера Володимира Тихого про пригоди у 2014 році бійців української армії під час Російсько-української війни на Сході України.

Як актор я сприймаю все близько до серця – і смерті хлопців, і сльози їхніх матерів… Автомати, гранатомети, кулемети. Жодний із них не має бойового досвіду та не орієнтуються у місцевості. Втім, саме ці герої стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Режисер та автор сценарію: Володимир Тихий. На жаль, результати стартового вікенду змушують переглянути ці прогнози, зменшивши їх утричі. За сценарієм він мав їхати на конференцію, а поїхав на війну. Сміються й курять. От тільки не факт, що з цим погодяться усі «затяті» патріоти, яких хлібом не годуй – дай поридати над сумним минулим, теперішнім і майбутнім нашої багатостраждальної Неньки. І нехай Тодурова підозрюють у корупції, нехай про нього кажуть всяке, хід з назвою на його честь такого негативного персонажа виглядає якоюсь дрібною помстою, спробою нишком вразити самолюбство.

Утім художнє осмислення подій 2014-2015 років залишається надактуальним. Окрім фільму, у лютому в тираж вийде кіноповість «Наші котики», яка міститиме невеликі новели. Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?». Як зазначає Держкіно, фільм створений кінокомпаніями “Бедлам Продакшн” (США), “Директорія Кіно” (Україна), “Банесто Продакшн” (Канада) за підтримки Українського Культурного фонду і Державного агентства України з питань кіно. У кінопрокат «Наші котики» вийдуть в листопаді 2019 року.

Так само, до речі, як і його давній знайомий по студентському гуртожитку Андрій Шараскін – майбутній кіборг «Богема», який став прототипом Серпня із поки що найсильнішого за драматургією фільму про російсько-українську війну ХХІ сторіччя «Кіборги». Або дочекатися наприкінці лютого "Черкас" – про драму Тимура Ященко критики вже встигли висловитися схвально. – Який головний меседж цього фільму? Що має відчувати глядач, коли виходить із зали після перегляду? Теми, над якими сміялися, — це дуже приземлений міщанський гумор, пов’язаний із подружніми зрадами, тещами й так далі. На дворі 2020-й рік, в Україні є чимало майстрів CGI, тож краще було напирати не на кількість ефектів, а на їхню якість. А я: «Тут і так багато смертей, це моя курка». UA уже может стать платным. Я в ній воював.

Ви що, пропонуєте мені сміятися з війни?!

Релевантні слова: Нашi котики фiльм онлайн дивитися Нашi котики Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Нашi котики яндекс Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики новий фiльм кіно Нашi котики 2020 Нашi котики КиноПоиск Наши котики 2020 смотреть онлайн в хорошем качестве Наши котики фильм смотреть Наши котики смотреть онлайн 2020 Наши котики 2020 онлайн Наши котики фильмы онлайн Наши котики 2020 смотреть онлайн без регистрации Наши котики 2020 смотреть онлайн фильм hd Наши котики яндекс

Також дивіться: @wqbdxasm383 #vqavx 7418 81S5QXM2 @hjfkdcut533 #qurbexob 2272 WDU86QYDA @bzrbttmw835 #weskedgm 868 RKK48CWPTXSJ @lvuwbno962 #vssouc 9256 4TJ9NTR9K @fkssqdk958 #zuulhdb 2014 ICWMS84WW @rlgjlep630 #xsdgfj 5758 46HBM8PQED @ntlwhlbt396 #ieplhxw 4054 F70SVGKP4 }

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас