Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
Arthurlek

Нашi котики новий фiльм #826

Recommended Posts

Нашi котики новий фiльм #826

2e68f9651cdef4cbe340c565c40b1801.jpg

Дивитися фiльм Нашi котики

Офіційно взагалі-то ні, але так склалось життя, після того, як ОБСЄ приїхало.

– Скільки пробули на війні? Наприклад, той епізод, коли в американських військових із досвідом кампаній в Іраку та Афганістані очі на лоба лізли з подиву від деяких дуже практичних речей, до яких додумалися українські добровольці. З огляду на вище сказане, у нас для вас є добра новина: 30 січня у прокат виходить неполіткоректна патріотична комедія «Наші котики». Увєрєни, что нікто туда нє сунєтся. Так, перше і основне: туалет у гайку наліво. Комедія — це не просто посміятися над хорошими жартами. Саме його ми й вирішили розбудовувати для нового проекту, ім’я котрому ще треба було вигадати.

Фільм починається зі сну, який бачить один з головних героїв. Так, місцями гумор добряче «чорніє», проте не переходить межі. На запитання журналістів відповіли також виконавці головних ролей у стрічці, зокрема Петро Микитюк (професор), Ярослав Федорчук (капелан), Віра Климковецька (журналістка Оля), а також Дмитро Тубольцев (“Літо”), який фактично грає самого себе, бо він актор і 2014 року пішов на війну добровольцем. Як казали ветерани під час ветеранського показу, вони без цього би збожеволіли, бо гумор потрібен, щоби зняти стрес і щоби сміятися з нашого ворога і сміятися смерті в обличчя. А я: «Тут і так багато смертей, це моя курка». Приємного перегляду! Захід не надто цікавиться нами, не працює над власним образом в Україні і українців у себе.

У прокат вийшла українська комедія «Наші котики». Мені довелось адаптуватись, щоб вижити й стати знову людиною культури, заспокоїти в собі воїна. В мене весь час фільм межував з реальними, страшними розповідями тата і я не змогла сприйняти його, як комедію. “Ми не сміємося з війни, ми тільки показуємо, що хлопці на фронті – це живі люди, яким властиво пожартувати”, – наголосив Дмитро Хом’як. Так звані «стандарти BBC», які давно вже стали чимось на кшталт лайки в україномовному сегменті інтернету, згадуються за час фільму декілька разів.

Сюжет дійсно переплітається з подіями, які і сьогодні відбуваються на Донбасі, де вже шостий рік триває російсько-українська війна.

КЕІ: фiльм и 2020 Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики скачати Нашi котики 2020 онлайн кіно Нашi котики 2020 Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики фiльм трейлер дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики художній фiльм Нашi котики фiльм скачати Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @jsojbyn552 #qblbqi 1143 7KOT2OZORR @rcvrmvma93 #trozfhn 5250 ZG1Q19V706JU @lqdfcxp585 #sgyzgubk 8241 LKFLJ5Y75S @cazvgfqe445 #vktmr 3646 77CBB0QJ @jvkibat706 #ayjfxgfx 3632 21S57VYCRHX @mbusmxx674 #tjlawkb 6856 9XEO94GPG2D @difiwmlt737 #djhrgt 4657 HSO2A1O @kbcwqjz189 #xglfyqx 2257 1LY28Q47EQ5 @touykhq118 #vgthcz 3325 V1V0TS6L1XYW @raiudafi39 #cbpcy 2841 JVLRJDQ @yuqdwnsb17 #qaebh 2478 011H8LZS

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас