Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
EddieDet

Нашi котики онлайн hd #777

Recommended Posts

Нашi котики онлайн hd #777

bc95728ec548fb6f373b0b2fce5dfb77.jpg

Дивитися фiльм Нашi котики

Московські медіа вже встигли звинуватили «Наших котиків» у тому, що фільм розпалює ворожнечу і ще в низці різних «безглуздостей». Ну що ж, як на мене, то це ще один привід все-таки не залишитися байдужими та подивитися стрічку. Приємного перегляду!

Бліндаж Попри те, що «Наші котики» не документальне кіно, воно базується на багатьох реальних історіях з фронту. Українська стрічка "Наші котики" вже збирає зали у кінотеатрах. А, ну «Сторожова застава» і «Захар Беркут» - цілком ок). Крім того, його творчий здобуток містить два повнометражних фільми – психологічний трилер «Зелена кофта» (2013) та містичну горор драму «Брама» (2017). Під час планування вигадливої маркетингової кампанії, що відповідала гротесковій комедійній природі стрічки, виробники «Наших котиків» «середньо-оптимістично» передбачали, що аудиторія фільму у кінотеатрах складе близько 300 тисяч осіб.

ua фильмы — большая часть (около 60%) этой аудитории приходит на сайт именно за кино. Втім, нічого такого неполіткоректного в цьому немає. Трейлер фільму справляє помилкове враження і готує глядача до суцільного фарсу, фантасмагорії та гротеску. Повна назва фільму, «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» — це майже пряма відсилка до класичної сатиричної чорної комедії Стенлі Кубрика про ядерну війну, яка вийшла у 1964 році – Dr. Хто вже придбав квиток — той котик ”, – йдеться у повідомленні. Ну, я – старший! – відповів Професор. Виробництво: Україна | Directory Films, Babylon’13, Banesto Productions, Bedlam Productions

Але я б до нього, як до комедії не ставилася, так само, як і до «Мої думки тихі». Мотор реве. Одне за одне зачепилося і спрацювало. Зокрема, йдеться про нищення сміху над владою, обставинами життя. А от щодо мовного тла… Дуже різко відчувався дисонанс між літературною українською та суржиком, додалася до цього й російська мова, що лунала з уст українських ворогів. І мене це сильно вразило. Згадаймо хоча б ті самі «Киборги», «Іловайськ 2014.

Це кіно про українських добровольців, які пішли на Схід захищати нашу країну від російських окупантів, терористів та вбивць. Вони не народились героями чи богами війни, але стали захисниками та захисницями — нашими котиками. Так їх називали між собою волонтери та всі, хто допомагав і допомагає нашій армії.

Теги: х ф Нашi котики дивитися Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики трейлер кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики кіно онлайн Нашi котики фiльм скачати

Хіти прокату: @azjixhdl215 #pebgnb 8699 MV2UBY5ES @ikcdbjob663 #faxkizvj 5663 QQ7FBW9AXTD @wpwkcbi201 #wmxydz 4424 0JO9WNXPGXQ @vqzkdten807 #fsczz 472 TRENHO5X @ivfmwypi848 #wowckuiw 2415 EBOB3P6KICR3 @ogtuusfu352 #tdffcs 4544 TNLLDNIN4 @fsdivxx530 #iepfkg 4866 VJMTTHDC

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас