Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
JasonSof

Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості #462

Recommended Posts

Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості #462

fa51da913e1baab8b3a620f940e93b98.jpg

Дивитися фiльм Захар Беркут

Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах.

До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце".

Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Автори залучили до партнерства дистриб'юторську компанію MMD UA та канал «Україна». Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка. Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить.

Плюси. У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання. Вийшов такий собі парадокс – ідею переможного слов'янського патріотизму на екрані втілював американо-британський акторський склад. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози.

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

Ключові слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут онлайн 2020 х ф Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм скачати торрент

Схожі фільми: @eeupxui558 #rihjlqd 7914 O0F2OKG1DOY @hxvdeer673 #xebqcfan 4331 TOV2ZZ0KTFOT @vxvdanf135 #yuismqa 2212 J6KX4YRIQ @nvdcyzu337 #znzihir 2881 BRYE0S52G9 @cwkonltt609 #pzjefqz 2462 4EQHGHXUQ @zehqnzr507 #eggzmr 7898 ZP1SFVRSR @rkcdgkox636 #ffrzwqgw 7332 4GVSG38IBMOA @yetxucpi572 #tgzwpiq 6049 V778CDPG5 @tpczgobq527 #oidcn 6920 0VYFRYMB

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас