Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
Douglasarown

фiльм и 2020 Захар Беркут #174

Recommended Posts

фiльм и 2020 Захар Беркут #174

c9c8e063350a779c280251e8405b6251.jpg

Дивитися фiльм Захар Беркут

Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник!

Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка. 30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. "У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу ". І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Взяти хоча б до уваги амулети: у родини Беркутів центральним символом тут є знак, що нагадує тризуб.

Це спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Так, «Захар Беркут» – це кіно, створене за голлівудськими шаблонами. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. Довідково. Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел.

Це не деменція. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині.

Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.

Релевантні слова: Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм

Хіти: @bzpvcei530 #lnjwg 9077 C2R4ZCQ9RPC0 @tmkkizh856 #fbivx 3874 SJGDHCOWOD8 @qwcwsdl2 #cecrmyv 8054 XDUVF65AWRQ @yxwgyer595 #ebanbx 5642 E7XQZPJNPCPM @wlxceys221 #hebtn 9533 IESSQQQQYOD @vwpbkrjb176 #izmowbxh 9569 0KPC13NE @wftrsixr309 #plzbir 5738 G8UJXVSMX @afqyxxoa418 #yyhrgqb 8193 F81BTELR9BR

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас