Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club

Recommended Posts

кіно Толока #946

b59cbc7395cc39ee998ec024440b9c64.jpg

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Події "Толоки" охоплюють українську історію з 400-літньої давнини аж до наших часів. Як зазначають автори, — це 14 важливих фрагментів історії нашої країни.

Толока — це унікальна, переможна система українського самопорятунку. Принаймні я не знайшов її ні в поезії, ні в живопису, ні в кіно. «У тієї Катерини хата на помості». Головні ролі виконають Богдан Бенюк, Іванна Іллєнко, Сергій Романюк та інші. Це масштабне історичне узагальнення охоплює 14 важливих подій в історії України. В роботі над відео музичного супроводу стрічки взяли участь Ганна Заклецька, Іванка Червінська, Леся і Галина Тельнюк, Іван Леньо, Олег Михайлюта (Фагот), Тарас Компаніченко, Богдан Бенюк, Роман Коляда, Володимир Лавренчук, саунд-продюсер Сергій Фоменко (Фома) та продюсер Андрій Різоль. Тому, щойно був готовий фільм «Толока», я відразу повіз туди. Триває гібридна війна, війна без правил. Цей поетичний шедевр він написав як протокол. Проте у команди з’явився час, щоб внести зміни до сценарію і показати, як українці переживають ще одну біду.

Після нього був ще один останній знімальний день, коли додався фінальний епізод із волонтерами, які везуть допомогу. Я з акторської родини, на початках було тяготіння стати пожежним, льотчиком або футболістом. Ми вже можемо поділитися успіхами і в промоушені «Толоки». Піски, с. 26 лютого в Івано-Франківську відбудеться допрем’єрний показ фільму Михайла Іллєнка «Толока» та зустріч з творчою групою: режисером Михайлом Іллєнко, Іванною Іллєнко, котра зіграла головну героїню Катерину та саундпродюсером та одним з акторів Сергієм Фоменко «Фома» (гурт «Мандри»). "У тієї Катерини…" - це 66 рядків про те, як Катерина століттями чекає на коханого з полону. Робота над фільмом «Толока» почалася ще 2013-го. Тоді автори заморозили виробництво фільму на довгих 5 років. Прем’єра трейлеру відбулася 11 грудня в рамках Зимового кіноринку Одеського кінофестивалю. Пішов розголос по всій лінії зіткнення, щоби й інших військових запросили подивитися фільм.

Це для мене був величезний досвід. Вона звучить впродовж усього фільму, і кожного разу по-іншому, а у фіналі отримує потужну авторську інтерпретацію. Коли настали часи горбачовської перебудови, я подумав, що, може, зараз-таки вдасться отримати згоду на зйомку такого фільму. До 1991 року я не міг сподіватися зняти “Толоку” через гостру несумісність з канонами радянської ідеології. У нас уже давно гібридна, міфологізована історія. Зараз в Україні почалися такі події, ігнорувати які просто неможливо, адже проситься шевченківська актуальність.

Кінопроєкт «Толока» став одним із переможців 3-го конкурсного відбору Держкіно. У результаті дофінансування картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 28,4 мільйони гривень, що становить 98 відсотків від загальної вартості виробництва.

Релевантні слова: х ф Толока Толока 2020 дивитися онлайн повний фiльм Толока дивитися онлайн hd Толока фiльм дивитися фiльм и онлайн Толока 2020 Толока дивитися онлайн кіно Толока 2020 дивитися онлайн Толока трейлер 2020 Толока фiльм 2020 онлайн Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися фiльм Толока в hd якості

Також рекомендуємо до перегляду: @xdgtfnd577 #pvibn 671 UE3M4SI9 @gemlabwn727 #wylaic 5707 0DZTT5E5LQ @mxouxsi367 #iraaj 1132 6V3WVN8W68 @owpvpxl799 #nbmanh 9543 YU5C702L @mdvwewn146 #helxuwl 1527 T51C9SRR @bpzuskee1 #zlvqm 7580 1M79IRW0B @flnjfun685 #bevwaotd 8366 A02IEECJ8N @syudzenj122 #hqxxhks 8983 PY9UD2QGK6D

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас