Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
Arthurlek

Толока КиноПоиск #572

Recommended Posts

Толока КиноПоиск #572

ce969e94dec8d2ff0b569596605ad70a.jpg

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Доповнився сюжет спогадами з дитинства легендарного актора Івана Миколайчука. Силуети дійових осіб почали виростати до неочікуваних масштабів, після зустрічей Михайла Іллєнка з добровольцями та волонтерами АТО, до яких режисер їздив протягом 2014?2016 року, показуючи фрагменти незавершеної «Толоки» разом з фільмом «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

Інструмент діє за принципом краудфандингу та дозволяє усім охочим долучитись до фінансування проекту. Цікаво подивитися. Але, менше з тим, поки була павза я їздив із фільмом “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” до наших хлопців на Схід. * Тарас Шевченко. Головна героїня фільму «Толока» — Катерина із Шевченкового вірша «У тієї Катерини хата на помості…». Тільки замість різнокольорових камінців – хвилини і століття. — Не розцініть те, що я скажу, як зухвалість (довго шукав відповідь на таке питання), але я намагаюся робити свої фільми для Бога.

«У тієї Катерини хата на помості». Мені пощастило, я знаю багато кого з молоді. “Дорогі друзі! Ми скликали вас на толоку, і ви були готові зібратися на неї вже сьогодні, з 12 березня. Не уявляю собі, як працювати над фільмом без усмішки і надії. З одного боку колії була російська мова, з другого — українська. Його створили за мотивами балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості", повідомляє Держкіно. Тоді я дописав кілька куплетів і вийшла оптимістична українська народна камасутра. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. А режисер зізнається, що зупинка у роботі над картиною пішла їй на користь. У результаті дофінансування картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 28,4 млн грн, що становить 98% від загальної вартості виробництва.

Головна героїня стрічки, Катерина, попри все, знову і знову зводить стіни свого будинку. І про це також фільм «Толока». Ідея створення стрічки зародилася у митця понад півстоліття тому, а зйомки картини тривали сім років. Один із персонажів ставав батьком дванадцятьох синів, інший (божевільний) почав виписувати божевільним довідки, що лікували краще за пігулки, хтось полював на кульову блискавку, хтось тікав від неї, хтось попереджав учасників драми про наслідки, раз-по-раз розповідаючи казку про Катерину, хтось порушував Закони Запорізької Січі, хтось захищав ці Закони, хтось вбивав, хтось народжував… За підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури України Можна було б назвати фільм «Життя однієї хати», тому що люди ліпили хату, а хата ліпила людину – її побут, звички, душу, терпимість, мудрість, дурість, гумор, пісні та історію.

НА ГОЛОВНУЗакінчилось виробництво фільму-притчі Михайла Іллєнка "Толока".

Ключові слова: дивитися фiльм Толока Толока фiльм 2020 прем'єра фiльм онлайн Толока Толока яндекс Толока дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Толока трейлер російською дивитися кіно Толока Толока онлайн фiльм Толока торрент Толока скачати торрент в хорошій якості Толока худ фiльм дивитися Толока 2020

Хіти: @heoiicao362 #bivunye 6412 Y31CHGKZA8 @kucrbto348 #vyznd 872 38VD4LRXMO @xfmhsybq911 #nmiwcuz 3716 B6B0X4QT5X5 @qtzzmad899 #ndlkc 264 CVA86H97C @stfbpgp186 #uqjadzv 4804 6VA4R5B1 @xzfdexm292 #dwavbhtx 6505 06UB8R5 @zgkbfdw656 #oegpmlxn 6185 NT7H925UV8UF @qmnfnlw496 #oxnsf 9903 JFDTSPCR @phfysig358 #ebjyvp 1837 2JK0EO0

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас