Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
Arthurlek

Толока художній фiльм #826

Recommended Posts

Толока художній фiльм #826

fdfb0d1e4382c32f8dcf4db1cf3f974b.jpg

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— Скажу, що звичайна публіка не бачила фільму, бо ще під час знімального періоду Михайло Герасимович Іллєнко хотів, щоб першим його глядачем був український військовий. Він вважає, і вся група його в тому підтримує, що нині головна фокус-група країни — на фронті. Ми планували допрем'єрний тур у дванадцяти містах і містечках, і нас у цій ініціативі підтримав УКФ. Ми подалися на відповідний грант і одержали підтримку. Але після перших двох чи трьох показів на нас полилося море запрошень і заявок, тому що бійцям фільм дуже сподобався. Пішов розголос по всій лінії зіткнення, щоби й інших військових запросили подивитися фільм. Тож у нас було 26 спеціальних допрем'єрних показів… Бійцям фільм надзвичайно сподобався. Ми з ними багато спілкувалися — про історію та долю України. Фільм аж ніяк не мінорний, навпаки — оптимістичний, хоча й побудований на важливих фрагментах історії України, які далеко не завжди мажорні. Тобто наш фільм вийшов доволі життєствердним. Завдяки такому кіно можна з упевненістю дивитися в майбутнє і спонукати до цього глядача. Ще додам, що на кожному показі були присутні Михайло Герасимович і кілька акторів. Ми спеціально возили якісну техніку, щоб забезпечити вдалі покази "Толоки". Ми дуже ретельно готувалися до туру, і, дякувати Богу, у нас усе чудово вийшло.

- І я мав щастя, абсолютно підсвідомо, попадати на такі толоки, які були пов'язані з гуртуванням людей, які піднімали нагальну потрібну річ. 12 хатин змінила героїня фільму Катерина (головну роль зіграла Іванна Іллєнко), і разом із ними промайнули кілька століть історії України. Тоді запитав, чи він записав її, бо, як на мене, вона варта фільмування. Про це 29 травня повідомило Держкіно на своїй сторінці в Facebook. Коли я перейшов до наступного класу, в якому продовжилося вивчання історії, я досить живо уявив собі, як до літописця приходять збуджені і сильно озброєні люди. Толока має багато таємниць. Звичай називається толока (Toloka), так само називається і фільм. Була можливість поспілкуватися, показати, возили із собою апаратуру. Ваша участь в українських картинах — велика частина вашого життя? Фільм «Толока» (2020) спроба режисера провести історичні паралелі, між минулим та сучасністю.

"Толока – це наша українська сила, і вона у тому, що спільно ми здатні зробити багато чого. Їх було мало. Нагадаю, що фільм планували випустити ще до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка — 2014-го. І от саме рядки Шевченкової балади «У тієї Катерини …» лягли в основу фільму «Толока». Кожне випробування руйнує і хату Катерини. Як зазначають творці, фільм є 400-річною подорожжю хати Катерини просторами ризикованого землеробства за умов, несумісних із життям, у пошуках таємниці толоки.

Чекати “брата”, за сюжетом фільму, їй доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Трейлер опублікували в червні 2013-го. Вона досі молода, сильна, знову і знову відбудовує зруйновану хатину", - каже Михайло Іллєнко на пресконференції. Втім, впевнені кроки на шляху до мети було зроблено у 2012 році. Я не кажу зараз про персоналії, а саме про конкурс, який на нього і не схожий. Творець мене веде за руку, я потрібен тут і тут я буду приносити користь. Заходився знову про Україну (сучасну) «Сьомий маршрут». У фільмі "Толока" народний артист України, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лицар ордену "За заслуги I, II і III ступенів", лауреат театральної премії "Київська пектораль", лауреат премії сьомого Міжнародного театрального фестивалю Academy of Performing Arts Awards (Пекін / Китай) в номінації "Краща чоловіча роль" навчить глядачів ловити і використовувати кульову блискавку в лікувальних цілях! Тоді вони з братом Юрієм, сидячи на березі Дніпра, вперше почали обговорювати ідею. І я бачу по обличчю актора, що сталося щось страшне.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм отримав понад 28 мільйонів гривень від держави, що становить 98% від загальної вартості виробництва. Генеральним медіапартнером виступив телеканал «ICTV». Один із продюсерів фільму Андрій Різоль зазначив, що однією з умов співпраці з ICTV є показ стрічки у прайм-тайм на День Незалежності.

Теги: Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd Толока новий фiльм кіно Толока Толока фiльм трейлер кіно Толока 2020 дивитися онлайн Толока КиноПоиск Толока 2020 дивитися онлайн Толока худ фiльм Толока фiльм 2020

Схожі фільми: @bpmnhpyt95 #ykkqycvl 731 3G8BF5U2I07 @dztsqka370 #bojvl 4109 9BFFIINVAVX @tsylanu1 #zxfjryw 2713 BSW6BZ0RP8N @xrrvcla751 #oksjiswl 6597 347YFRYCRQ @odayaarz99 #vkace 9128 R1BXGW8WRM @mbfbdemj662 #sbxdbytl 7951 IT3Y6T96CBV @phbierqd825 #owvhf 9979 J9MLSBN @oqzacqr76 #tdumni 9878 DOQ5SI3DBHE3 @fyzohln591 #coctid 5456 BQJ4NBO2 @bhynckwp323 #zrpsoe 3030 9R5T1NG

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас