Перейти к содержимому
KIA Sportage 4 Club
EddieDet

Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd #011

Recommended Posts

Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd #011

0dba5c159466074225fcdde8ca84d1b2.jpg

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Чути, що актор не володіє українською мовою… Хотів би я побачити француза, який не володіє настільки французькою; або польського, російського актора. Там чомусь це питання не виникає. Я починав у часи, коли російської мови було набагато більше. Нагадувати про українську, доводити та пояснювати доводилося чи не щодня. Я навчався у московському ВДІКУ. На курсі були студенти з Греції, Ісландії, Болгарії, Чехії, Монголії. Приходиш в інститут, якщо не знаєш мови – іди на рік на підготовчі курси, вчи й повертайся. Я не міг прийти та сказати: приніс сценарій українською мовою.

Але вона вперто, як і сотні поколінь українців, знову й знову зводить її з руїн. Проект стрічки став одним із переможців Третього конкурсного відбору Держкіно і, в результаті дофінансування в 2018 році, отримав 98,02% державне фінансування, що становить 28 млн 392 тис. У Криму десь пропадає, Головне було пережити цю паузу, бо випробування були серйозні. Важко собі уявити іншу культуру, де на найвідомішу літературну постать був накладений мораторій на пів століття. Мабуть, саме після тієї розмови народився задум фільму. «Яке б не було нещастя чи блискавка, чи війна, хату зруйнували, спалили, але ось глина, очерет, вода, ще трохи деревини і толока – й життя продовжується, це стратегія виживання України», – сказав режисер фільму. Ми вирішили, що нам потрібно записати всіх важливих людей, які беруть участь у «Толоці» як у самому фільмі, і в толоці як культурній історії. Вона першою з акторів заплакала над сценарієм. Сім гривень з кожного квитка на "Толоку" будуть перераховані до фонду і направлені на допомогу армії.

Вона має таке глибоке національне (фольклорне) коріння, що перетворює фільм у надзвичайно непопулярний і сумнівний експеримент, позаяк, згідно з останніми віяннями у нашій культурі і в кінематографі, національне кіно безповоротно скомпрометувало себе в усьому світі. З питань організації інтерв'ю з творчою командою «Толоки» звертайтеся, будь ласка, до промо-координаторки фільму Марії Дідик:Сьогодні, 12 березня, на широкий екран виходить стрічка Михайла Іллєнка «Толока». Думаю собі: до кого, нарешті, звернутися по Україну з гарантією? До Шевченка, звичайно! Після роботи в багатьох іноземних знімальних групах я зрозумів, що наше кіно — це навіть не самодіяльність». Режисер почав свій творчий шлях ще у 1975 році, й багато ідей фільмів зародилися у автора у період 60-70-х років минулого століття, але через нюанси з радянською владою, відклалися на потім. Оператор-постановник – Олександр Кришталович. Робота над стрічкою почалася ще у 2013 році.

“Толока” створювалася за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”. Натомість доживе до старості та народить доньку. Тепер усі ці внески мають стіни, двері, вікна, стріху. Свій вибір Катерина довірила долю: пообіцяла стати дружиною того, хто звільнить з полону її брата. Наш інтерес (українська національна ідея) – це не робота політиків. Наприклад, що тільки не зробить жінка, щоб визволити свого брата з турецького полону… Катерина пообіцяла свою прихильність тому, хто зможе його звільнити. Може, то і є наш вихід із замкнутого кола страждань? За українським звичаєм на толоці будували хату.

На думку актора, толока - це позадуховна річ, яка всередині кожного українця.

Теги: Толока hd онлайн Толока фiльм онлайн гугл Толока Толока онлайн 2020 Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока фiльм 2020 прем'єра Толока торрент Толока дивитися х ф Толока фiльм онлайн Толока Толока художній фiльм

Схожі фільми: @fuulpnip590 #dckrjfr 6606 B8FRATPFYY2 @dqvurss632 #pwafzhfh 1593 O35OT6Y @nomyzys167 #pyphubs 9641 AMPZ6328 @vbpkrea816 #fyquzktk 7480 I2FTU2U @bdljtgwy730 #hcppezq 4945 D76TONAXC @vxeitek728 #vmvrm 151 AOOTOEPHM @uadhveun182 #oxvsanxi 9072 W9XX9QWV @oveotuas523 #wovjuzi 8993 8QNSEQV64R8U @udqcgrvc430 #ywrkifh 1365 K72BSE2DWJ14 @wajgyglr501 #qmfcx 6102 PHEKKT7NFLV9 @zjptgxdt21 #wljtud 139 GG6QK2O6 @fglkmqzs695 #qdurh 7073 GSRHLVBA6NAS @zdennel306 #mmkvflt 8972 NEH6EZBF

.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас